نمره استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد| نمره استخراج مقاله از پایان نامه دکتری

در حال حاضر در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دلایل زیر تاکید زیادی روی استخراج مقاله از پایان نامه دارند. بهبود رتبه علمی کشور در بین کشورهای دیگر نیازمند توسعه تولید علم در سطح جهانی است به این منظور یکی از اولویت های خود را استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ مقالات علمی معتبردر رشته های گوناگون در عرصه بین المللی دانسته است. از این رو با استفاده از بخش نامه های مختلف دانشجویان مقطع ارشد و دکتری را ملزم به استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ مقاله داخلی یا خارجی کرده است. این فرآیند در دانشگاه های آزاد اسلامی، پیام نور، غیر انتفاعی و سراسری و علوم پزشکی چند سالی است که رعایت می شود. از مزایای دیگر استخراج مقاله در دوره کارشناسی ارشد، بهبود رزومه دانشجو برای قبولی در دوره دکتری است. چراکه 50 درصد شانس قبولی دانشجو در در دوره دکتری منوط به دارا بودن مقالات در پایگاه های مختلف است. بنابراین دانشجویان با استخراج مقاله از پایان نامه با یک تیر دو نشان می زنند.

اول : با استخراج و پذیرش مقاله از پایان نامه در مجلات معتبر ISI Thomson تامسون، Scopus اسکوپوس، PubMed پابمد، علمی و پژوهشی داخلی و یا کنفرانس و یا همایش های داخلی و بین المللی دو نمره پایان نامه را از دانشگاه اخذ خواهند کرد.

دوم: رزومه خود را برای قبولی در مصاحبه های دکتری تقویت کرده و شانس قبولی خود را بالا خواهند برد. از طرف دیگر در صورت علاقه برای اپلای به دانشگاه های خارجی شانس پذیرش خود را بالا خواهند برد.

امتیاز استخراج مقاله در دانشگاه های وزارت بهداشت و علوم پزشکی چقدر است؟

بر اساس بخش نامه های مختلف در وزارت بهداشت، پذیرش مقاله در مجلات نمایه شده در ISI(web of science)، PubMed، Scopus به عنوان نفر اول 10 امتیاز دارد. برای ارتقا اعضا هیئت علمی، ژورنال های ISI دارای IF بالای 1 و یا مدلاین دارای 7 امتیاز، ISI دارای IF کوچکتر از 1 و یا PubMed یا پابمد سنترال دارای 6 امتیاز، ISI بدون ضریب تاثیر و Scopus ، 5 امتیاز دارد.

نمره استخراج مقاله در دانشگاه آزاد اسلامی چقدر است؟

در دانشگاه آزاد 2 نمره از نمره پایان نامه به مقاله استخراج و پذیرش شده از پایان نامه تعلق داد. به عبارت دیگر نمره پایان نامه از 18 نمره محاسبه شده و 2 نمره باقی مانده در صورت استخراج و پذیرش یک مقاله از پایان نامه به دانشجو داده خواهد شد. البته دانشگاه ها 6 ماه بعد از دفاع نیز به دانشجو فرصت می دهند تا بتواند مقاله خود را استخراج و ترجمه و پذیرش بگیرد.

نمره استخراج مقاله از پایان نامه در دانشگاه های سراسری چقدر است؟

طبق آخرین بخش نامه های دانشگاه های سراسری یک نمره از نمره پایان نامه منوط به استخراج مقاله از پایان نامه و پذیرش یک مقاله از پایان نامه خواهد بود. در واقع نمره دفاع از پایان نامه بدون مقاله از 19 نمره محاسبه خواهد شد. البته این امر در برخی دانشگاه های سراسری ممکن است متغیر بوده و به دو نمره نیز افزایش پیدا کند.

چند مقاله از پایان نامه ها می توان استخراج کرد؟

اینکه چند مقاله بتوان از پایان نامه ها استخراج کرد بستگی به سطح تحلیلها و حجم محاسبات آماری و ریاضی و شبیه سازیهای پایان نامه دارد. اما عموماً یک تا دومقاله می توان از پایان نامه های ارشد استخراج کرده و در صورت لزوم آنها را توسعه و تقویت کرد.
گروه تخصصی دانش آسا با همکاری اساتید همکار دانشگاه های برتر، خدمات استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی؛ استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد ، استخراج مقاله از پایان نامه دکتری و توسعه آنها را به شکل کاملا تخصصی انجام داده و با ترجمه تخصصی مقالات را به مجلات معتبر ایندکس تامسون ISI Thomson ، اسکوپوس Scopus ، PubMed پابمد، علمی و پژوهشی داخلی و یا کنفرانس و یا همایش های متخلف ارسال و اخذ پذیرش میکند.

چه نوع مقالاتی می توان از پایان نامه استخراج کرد؟

مقالات علمی و پژوهشی مستخرج از پایان نامه: اصولا هر پایان نامه قابلیت استخراج حد اقل یک مقاله را دارا می باشد اما در صورت تقویت پایان نامه می توان تعداد مقالات استخراجی از پایان نامه را به دو عدد نیز ارتقا داد. اساتید موسسه دانش آسا این قابلیت را دارا هستند تا با مطالعه پایان نامه تعداد مقالات استخراجی را به متقاضی پیشنهاد داده و در صورت تمایل اقدام به استخراج مقاله کرده و به شکل تخصصی در رشته های مختلف مقالات را توسعه و بهبود دهند.
مقالات مروری در استخراج از پایان نامه ارشد و دکتری: عموماً پایان نامه دارای پیشینه پژوهشی و نظری هستند که محتوای لازم برای استخراج و ارسال مقاله به کنفرانسها و همایشهای داخلی و خارجی را فراهم می آورد.

گام های استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد، نحوه استخراج مقاله از پایان نامه دکتری، چگونگی استخراج مقاله از پایان نامه) به شکل زیر است:

انتخاب عنوان مقاله به شکلی جامع و رسا و در عین حال جذاب و به روز متناسب با مجلات آی اس ای، اسکوپوس های مورد تایید وزارت علوم و با کیو 1 تا 3، علمی پژوهشی های مورد تایید وزارت علوم، پاپمد، کنفرانسی و همایش های بین المللی و داخلی یا مجلات ISI، مجلات ISC، مجلات اسکوپوس Scopus Q1 تا Q3 و یا پابمد PubMed و مدلاین Medline
در نظر گرفتن قالب و فرمت مجلات ای اس ای مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت، اسکوپوس های با کیو یک تا کیو 3، علمی پژوهشی های مورد تایید وزارت علوم، پاپمد، کنفرانسی و همایش های بین المللی و داخلی یا مجلات ISI، مجلات ISC، مجلات اسکوپوس Scopus Q1 ، Scopus Q2، Scopus Q3، Scopus Q4 و یا پابمد PubMed مورد تایید وزارت بهداشت و مدلاین Medline
تدوین چکیده مقالات با توجه به فرمت مقالات الزویر، اشپرینگر، امرالد، تیلور اند فرانسیس، ایندرساینس و در پایگاه های مجلات علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم و همایش های پایگاه استنادی جهان اسلام به آدرس www.isc.gov.ir
تدوین ساختار اصلی مقاله مانند نوشتن عنوان مقاله، نوشتن چکیده مقاله، تعریف کلمات کلیدی، نوشتن مقدمه ، نوشتن پیشینه تحقیق، نوشتن فرضیه ها یا سوالات پژوهش، روش تحلیل داده ها، نوشتن نتایج تحقیق و بحث و نتیجه گیری
رفرنس نویسی مناسب مقاله متناسب با APA ، رفرنس نویسی ونکور، رفرنس نویسی شیکاگو، رفرس نویسی IEEE و سایر سبک ها
در اسامی و افلیش نویسندگان متناسب با قالب مجلات مجلات آی اس ای، اسکوپوس های مورد تایید وزارت علوم علمی پژوهشی های مورد تایید وزارت علوم، پاپمد، کنفرانسی و همایش های بین المللی
تقویت بخشهای مختلف مقاله استخراج شده از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری برای تضمین پذیرش از مجلات مختلف

سامانه دانش آسا به متقاضیان و دانشجویان چه خدماتی برای استخراج مقاله از پایان نامه ارائه می دهد؟

مطالعه پایان نامه دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و مشاوره رایگان به دانشجو برای نحوه استخراج مقاله، نوع مقاله استخراجی، تعداد مقاله استخراجی و نیاز داشتن مقاله به بهبود و توسعه
پیشنهاد عناوین مقالات استخراجی به دانشجویان
استخراج مقاله با توجه به قالب مجلات مجلات ای اس ای مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت، اسکوپوس های با کیو یک تا کیو 3، علمی پژوهشی های مورد تایید وزارت علوم، پاپمد، کنفرانسی و همایش های بین المللی و داخلی یا مجلات ISI، مجلات ISC، مجلات اسکوپوس Scopus Q1 تا Q3و یا پابمد pubmed مورد تایید وزارت بهداشت و مدلاین medline
ویرایش ساختاری مقاله به شکل علمی و تخصصی در کلیه رشته ها توسط اساتید مجرب
تقویت و توسعه ادبیاتی و روش شناختی مقاله استخراجی
ترجمه و پذیرش مقاله در صورت تمایل متقاضی (به خدمات دپارتمان مقالات رجوع شود).
شرح و توضیح مقاله استخراجی به متقاضی
ترجمه تخصی مقاله بصورت Native
بررسی سرقت علمی مقاله و مشابهت یابی با نرم افزارهای تخصصی کشف سرقت علمی

اگر تمایل به استفاده از خدمات تخصصی گروه پژوهشی دانش آسا دارید، کافی است سفارش خود را ثبت نمایید یا با شماره موسسه در ساعات اداری تماس بگیرید و یا با ایمیل info.daneshasa@gmail.com در ارتباط باشید.