ترجمه چکیده پایان نامه

چکیده مهم ترین بخش یک پایان نامه می باشد که نشان دهنده خلاصه ای از کل پژوهش میباشد. ترجمه چکیده پایان نامه به انگلیسی توسط مترجم متخصص در رشته مربوطه صورت می گیرد.
از طرفی دیگر از آنجا که چکیده یک بخش مهم در پایان نامه و مقاله میباشد میبایستی به شکلی ترجمه گردد تا پیام کلی پروژه رو به بهترین شکل به خواننده انتقال دهد بنابراین باید توسط مترجم رشته مربوطه ترجمه گردد.
یکی از خدمات موسسه دانش آسا، ترجمه تخصصی چکیده پایان نامه های دانشجویی در مقطع ارشد و دکتری در کمترین زمان و با هزینه مناسب می باشد.
امروزه به علت گسترش سطح تحصیلات و مخصوصا تحصیلات تکمیلی در کشورمان، تقریبا همه ما ملزم به نگارش پایان نامه برای مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری هستیم. معمولا در پایان لازم است تا چکیده پایان نامه خود را از فارسی به انگلیسی ترجمه کرده و در پایان نامه جایگذاری کیند. به طور معمول چکیده پایان نامه بین 200 تا 500 کلمه می باشد.

اهمیت ترجمه چکیده پایان نامه

چکیده پایان نامه به نوعی خلاصه و مهم ترین بخش پایان نامه و مقالات می باشد که محتوای پروژه شامل هدف، مراحل و نتایج حاصل از پژوهش را مشخص می کند. لذا بهتر است توسط مترجمی که تخصص لازم در رشته مورد نظر بوده و بر زبان انگلیسی تسلط کامل دارد به انگلیسی تبدیل شود.

ترجمه فوری چکیده پایان نامه به انگلیسی

ترجمه تخصصی چکیده به انگلیسی در کوتاه ترین زمان و به صورت تخصصی و فوری قابل انجام است و زمان تحویل سفارش ترجمه انگلیسی خلاصه پایان نامه عموماً کمتر از یک روز و حتی ظرف چند دقیقه است.
در موسسه دانش آسا ترجمه چکیده پایان نامه ها و مقالات به مترجمینی سپرده می شود که علاوه بر علم زبانی بالا در رشته موردنظر نیز تخصص لازم را داشته باشند تا کیفیت ترجمه انجام شده تضمین شود.
به علاوه براي تضمین کیفیت ترجمه چکیده پایان نامه ها و مقالات، کلیه تقاضاها داراي پشتیبانی بوده و در صورت درخواست مشتري، مترجمین تحت قرارداد سامانه دانش آسا به بازبینی و رفع خطاهاي احتمالی و اصلاح ترجمه خواهد پرداخت.

قیمت ترجمه چکیده به انگلیسی پایان نامه

باتوجه به اینکه اکثر متقاضیان ترجمه چکیده پایان نامه و مقاله، دانشجویان هستند در سامانه دانش آسا هزینه ترجمه چکیده پایان نامه با ارزان ترین قیمت و با بالاترین کیفیت در اسرع وقت انجام می پذیرد. همچنین ویرایش و ادیت ترجمه چکیده پایان نامه ای که توسط افراد دیگر یا سایر موسسات انجام شده باشد، پذیرفته شده و در اسرع وقت انجام خواهد شد.

ثبت سفارش ترجمه چکیده پایان نامه

اگر تمایل به استفاده از خدمات تخصصی گروه پژوهشی دانش آسا در زمینه ترجمه تخصصی چکیده پایان نامه جهت دفاع و پذیرش مقاله ISI از پایان نامه، ترجمه کتاب پایان نامه کلیه رشته ها دارید کافی است سفارش خود را ثبت نمایید یا با شماره موسسه در ساعات اداری تماس بگیرید و یا با ایمیل info.daneshasa@gmail.com در ارتباط باشید.